Zajímavá místa

Vážený návštěvníku našich stránek,


Naše rozsáhlá databáze zajímavých míst v Evropě je z bezpečnostních důvodů přístupná pouze našim registrovaným uživatelům.

 

Registrací do našeho systému získáte kromě přístupu do této databáze také možnost být informováni o našich akcích, novinkách a jiných zajímavých nabídkách. Nemusíte se bát, že bychom spamovali Váš email. Slibujeme, že nebudete dostávat více než 1-2 emaily měsíčně a také to, že za žádných okolností nepředáme Vaše kontaktní údaje nikomu jinému. Pokud si naši databázi nejprve chcete prohlédnout, máme pro Vás malou ukázku.

 

 

    registrovat


přidat do mých bodů zájmů

Mořský svět Marineland a aquapark AquaSplash

Tento úžasný mořský svět se nachází na jihu Francie, v srdci Azurového pobřeží, u města Antibes, jen několik metrů od moře. Uchvátí vás fantastické show delfínů, kosatek, lachtanů a mrožů a vynechat nesmíte ani lední medvědy a pavilon tučňáků. Francouzský mořský svět Marineland je opravdu jedinečný a to hned z několika důvodů...

 

Mořský svět Marineland:
- Kosatky: jako jediný na evropské pevnině vám představí kostaky, které budete mít možnost sledovat v bazénech i mimo představení a pozorovat jejich chování... 
- Žraloci: jediný evropský park, který zvládá reprodukci žraloků a působivý 30m dlouhý žraločí tunel, který prochází obřím akváriem, vám umožní pozorovat 3 druhy žraloků

Park 
je největším svého druhu v Evropě (25 hektarů) a celkem vás zde čeká na 4.500 mořských živočichů (více jak 30 druhů). Naleznete zde celkem 9 bazénů včetně toho největšího v Evropě (64m dlouhý a 12m široký).

 

V akvaparku AquaSplash pak naleznete nepřeberné množství tobogánů, skluzavek a dalších vodních atrakcí - celkem jich je zde více než 2km.

 

Kromě těchto dvou hlavních částí pak ještě můžete navštívit Wild West Farm - malý western zoopark s různými atrakcemi a AdventureGolf - minigolf zasazený do krásného prostředí parku.

 

StátFRA

RegionAzurové pobřeží

MěstoAntibes

Ulice306 Avenue Mozart

Telefon+33 (0)892 30 06 06

wwwwww.marineland.fr

GPS+43° 36' 54.80", +7° 7' 14.16"

Otevírací hodiny10:00 - 19:00 (červenec a srpen do 23:00)

Datum události od16. února

Datum události do30. září

 

CenaMarineland - 38/30 EUR (dospělí/děti), Aquasplash 26/20 EUR

 

Doporučený kemp

Název a adresaIdeal Camping, 991 rte de Nice, Antibes

GPS+43° 36' 31.45", +7° 7' 25.13"

wwwwww.idealcamping.fr

Telefon+33 (0) 4 93 74 27 07

vzdálenost2 km

 

Poznámka: Obytný vůz nebo karavan můžete zaparkovat na rozlehlých parkovištích přímo u parku, kemp se pak nachází nedaleko.

Mořský svět Marineland a aquapark AquaSplash

 

Mořský svět Marineland a aquapark AquaSplash Mořský svět Marineland a aquapark AquaSplash Mořský svět Marineland a aquapark AquaSplash

Tisknout

zpět na zajímavá místa

copyright 2018